Проекти фонду
Відродження духовності
Милосердя
Просвітництво
Чужих дітей не буває
Здоров'я нації
Талановите майбутнє
Спадщина
Видавнича справа

Пaртнери фонду Акція

 «Передай ПРИВІТ Героєві!»Благодійний фонд «Богуслав», редакційний колектив порталу «НАМАЙДАНІ» за ініціативи спортивно-хореографічного ансамблю «Visinova» проводить благодійну акцію серед учнів та студентів навчальних закладів м. Києва «Передай ПРИВІТ Героєві!».

У рамках благодійної акції ансамбль «Visinova» дарує учням і студентам яскраву концертну програму, а кожен із присутніх має змогу особисто передати ПРИВІТ Героєві – лист, малюнок або власноруч зроблений подарунок.

Для наших захисників – це безцінний оберіг і, перш за все, свідчення того, що їх чекають і ними пишаються також і наймолодші українці.

Усі зібрані благодійні кошти, а також малюнки та листи одразу після концерту відправляються на передову. Зокрема, у 95-у десантну бригаду, ВЧ 1225, 11-ий батальйон «Київська Русь» та іншим захисникам України.


Звіт

Виступ спортивно-хореографічного ансамблю «Visinova» в Софіївсько-Борщагівській загальноосвітній школі (Києво-Святошинського району) 14 жовтня 2014 року:

Зібрані кошти – 5 400 грн. – передані на потреби воїнів-односельчан с. Софіївська Борщагівка, які несуть службу в зоні АТО.

15 жовтня 2014 року благодійна акція проведена для учнів молодших класів загальноосвітньої середньої школи № 54 м. Києва.

На зібрані кошти – 2 039 грн. – закуплено 9 комплектів термобілизни на суму 1 274 грн.: 1 176 грн. – вартість, 47 грн. - комісія банку, 51 грн. - доставка «Новою поштою». Також придбано одну пару берців за 700 грн.
Пізніше докуплено ще один комплект термобілизни для бійця-студента КНУ на суму 110 грн.

23 жовтня 2014 року в Центрі Культури та Мистецтв Національного Авіаційного Університету відбувся благодійний концерт ансамблю «Візінова» для учнів шкіл Солом'янського району № 173, 174, 54, 161, 67, а також Авіакосмічного ліцею ім. І.Сікорського НАУ м. Києва. На заході присутнім бійцям батальйону Національної гвардії України імені генерала Сергія Кульчицького всі охочі мали змогу особисто вручити квіти, передати листи і малюнки на передову, а також зробити спільне фото з героями.


Зібрані кошти – 17 550 грн. – відразу ж зі сцени передані присутнім бійцям.


  Благодійний Фонд «Богуслав». Україна, 04080, м. Київ, вул. Нижньоюрківська, 81          © 2017
тел./факс: (044) 200–02–78, e-mail:info@bfb.org.ua