Проекти фонду
Відродження духовності
Милосердя
Просвітництво
Чужих дітей не буває
Здоров'я нації
Талановите майбутнє
Спадщина
Видавнича справа

Пaртнери фонду


Проект «ВИДАВНИЧА СПРАВА»

Фотовиставка «День-2012»: образ, естетика, людяність

 

       

12 жовтня 2012 року розпочала роботу фотовиставка «День-2012» за результатами XIV міжнародного фотоконкурсу газети «День». Уперше кращі роботи українських професіоналів та фотолюбителів представляли у музейному просторі – експозиція відкрилася у Музеї сучасного мистецтва України, що на Глибочицькій, 17. Відкриття фотовиставки «Дня» – це неодмінно живе фото, живі квіти, жива музика і живе спілкування.

2500 надісланих робіт, 390 учасників і 350 світлин, представлених на виставці, – такими є масштаби цьогорічного фотоконкурсу «Дня».

«Якщо хтось думає, що фотовиставка «Дня» - це лише бадьоро і радісно, то помиляється. Ми пройшли доволі складний шлях, але маємо 14 фотоконкурсів і 14 фотовиставок. Приємно, що вони перетворюються на масовий фотографічний рух, сприяють самопізнанню та об'єднанню країни. Відібрати 350 робіт із близько трьох тисяч – дуже складно. Ми по кілька разів переглядаємо одну і ту ж роботу, щоб жодна талановита душа не залишилася осторонь. Мені дуже радісно, що у нас є партнери, які кожного року надають призи, щоб відзначити ті роботи, що мають суспільну значущість», - зазначила головний редактор «Дня» Лариса ІВШИНА, відкриваючи фотовиставку «День-2012».

Відкриття фотовиставки є симбіозом цікавого спілкування, що обов'язково передбачає обмін смислами, естетичної насолоди від якісного фото і водночас переосмислення соціальних проблем країни, пізнання її у щораз нових образах, об'єднує різні покоління навколо одного – любові до фотографії.

Відкриття фотовиставки – це також і святкування дня народження газети. Цього року у видання два ювілеї – 10 років книжковій серії «Україна Incognita» та рік однойменному сайту.

Благодійний фонд «Богуслав» три роки поспіль є партнером фотоконкурсу. Газета «День» є інформаційним партнером фонду. На знак плідної співпраці та до дня народження, Благодійний фонд «Богуслав» нагородив колектив газети на чолі з головним редактором Ларисою Івшиною Почесною грамотою та подарунком – Повним зібранням творів Григорія Сковороди.
Благодійний фонд «Богуслав» вибрав для нагороди п'ять світлин, які вразили до глибини душі.

Микола Тимченко - фотокореспондент газети День.

Гострі, вражаючі знімки, які з'являються регулярно на шпальтах газети День.


Світлини «Ніжність», «Турбота»

   


Костянтин Бобрищев, місто Кобеляки

«Люблю подорожі, їзду на велосипеді, походи, дізнаватися щось нове з історії рідного краю ну і, звичайно ж, фотографувати. Найбільше я люблю знімати людей похилого віку, перед ними схиляюся, тому що вони унікальні».


Світлина «А мати жде»Олександр Сінельников, місто Одеса, член правління Національної спілки фотохудожників.

Обличчя дивляться з його фотографій так, що глядачі бачать їх душу, їх людську сутність. Тварини сфотографовані в процесі «спілкування» з людьми.


Світлина «Розуміння»Тетяна Машовець, Київ. Вперше приймає участь у виставці і досить влучно.


Світлина «Браття козаки»
Перейти на головну сторінку проекту «Видавнича справа»
 
  Благодійний Фонд «Богуслав». Україна, 04080, м. Київ, вул. Нижньоюрківська, 81          © 2017
тел./факс: (044) 200–02–78, e-mail:info@bfb.org.ua