Проекти фонду
Відродження духовності
Милосердя
Просвітництво
Чужих дітей не буває
Здоров'я нації
Талановите майбутнє
Спадщина
Видавнича справа

Пaртнери фонду


 


Анонс...    

Фотовиставка «Дня» – це своєрідна візитівка газети. Щороку фотоекспозиція по-своєму особлива. Але завжди це – фотохроніка життя України. Цьогоріч на знімках – і захисники країни, і переселенці, і діти, і люди старшого віку, і природа, і птахи водойм, і політики, і просто прекрасні, позитивні моменти. Це – наша країна, і вона – найкраща!


  

Привітати часопис й особисто головного редактора Ларису Івшину завітали на відкриття Фотовиставки працівники Благодійного фонду «Богуслав». На урочистій церемонії нагородження переможців заступник директора фонду Марія Романенко вручила цінний подарунок Сергію КОВАЛЬЧУКУ з м. Києва за роботу «З ЧОГО ПОЧАТИ?».


  

16 років фотоісторії, 702 нагороджені фотографи — це історія Міжнародного фотоконкурсу газети «День» у цифрах. Цього року статистика не менш вражаюча — 177 учасників із усіх областей України та з-за кордону прислали 3200 фото. Журі «Дня» відібрало з них 350 найкращих знімків.

«Приз глядацьких симпатій» отримала фотографія «Папа идет на войну» Анни Чапали, а Приз Призів «Золотий День» отримав Олександр КЛИМЕНКО за роботу «Союзник».

Анна ЧАПАЛА, «Папа идет на войну»
Олександр КЛИМЕНКО, «Союзник»Перейти на головну сторінку проекту «Видавнича справа»
 
  Благодійний Фонд «Богуслав». Україна, 04080, м. Київ, вул. Нижньоюрківська, 81          © 2017
тел./факс: (044) 200–02–78, e-mail:info@bfb.org.ua