Богуслав, gps координати, церква, монастир, православні святині На допомогу охочим подорожувати православними святинями України створено новий електронний продукт — доповнення до існуючих електронних мап для автомобільних навігаторів.
Благодійний фонд «Богуслав» вирішив допомогти всім охочим вирушити в паломництво незабутніми місцями величних соборів і давніх монастирів. Відтепер результати розвитку цивілізації будуть служити на благо віруючих. Якщо наші предки йшли до Лаври пішки по бездоріжжю, то сьогодні у нас є сучасні засоби пересування. Кожен бажаючий може скористатися новим доповненням до існуючих електронних мап для автомобільних навігаторів.

Здійснила цю ідею компанія «Спец-Інвест». В електронному додатку вперше зібрано правильні координати місць розташування понад 240 унікальних християнських святинь України, їхні адреси та номери телефонів. Завдяки цій розробці прочани зможуть додати до свого маршруту завчасно обрані об’єкти та з легкістю дістатися до них. Скористатися новинкою можна, придбавши диск або ж встановивши програмне доповненням до своєї навігаційної системи.

Благодійний фонд «Богуслав» також розпочав систематизувати та порядковувати матеріали про діючі нині святині Української Православної Церкви. Фонд створює спеціальний Інтернет-сайт з інтерактивною картою «Православні святині України».

По кожному з діючих монастирів, скитів і храмів Української Православної Церкви на сайті буде представлена історична довідка, інформація про святині та визначні пам'ятки, що там зберігаються, а також відомості про наявність готельних приміщень для паломників і фотогалерея. На сайті діятиме форум для бажаючих залишити коментар, відгук чи пораду. Новий сайт стане дієвим помічником і провідником святими місцями Православної України.

gps координати, церковь, монастырь, православные святыни

З питань придбання диска та встановлення доповнення на Ваш навігатор (підтримується ПЗ iGO та Garmin) звертайтесь до ТОВ «Спец-Інвест», м.Київ, вул. Нижньоюрківська, 81, тел.:044 200-02-78

Благодійний Фонд «Богуслав». Україна, 04080, м. Київ, вул. Нижньоюрківська, 81          © 2009-2011
тел./факс: (044) 200–02–78, e-mail:info@bfb.org.ua